0212 643 55 95 / 0554 019 06 00     İstanbul Geneli Hizmet  

Alibeyköy Kombi Servisi

İstanbul Kombi Tamircisi

Kış aylarında evimizi sıcak tutmanın en önemli yollarından biri, düzenli kombi bakımını yapmaktır. Kombiler, yıllar içinde kullanım nedeniyle kirlenebilir ve verimliliği azalabilir. Bu yüzden periyodik olarak kombi servisi çağırmak, hem enerji tasarrufu sağlar hem de arızaların önüne geçer. Kombi bakımı, gaz sızıntıları gibi ciddi sorunları da engelleyebilir. Bu nedenle, kombinizin düzenli bakımını yaptırmak, hem cebinizi hem de güvenliğinizi korur. Bu kapsamda Alibeyköy Kombi Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Alibeyköy Kombi Servisi

Kış mevsimine girilmesi ile birlikte kullanım oranlarında artış başlayacak olan kombilerde karşılaşılacak arızalara karşı önceden tedbirli olunmalıdır. Bu tedbir kapsamında kombinin bakımı gelir. Kesintisiz ve sağlıklı bir çalışma için kombi bakımı olmazsa olmaz konulardan biridir. Kombiler elektronik cihazlardır ve bu nedenle de sık arızalanmaları olağan karşılanmalıdır. Arızalı olan bir parça ile deyim yerindeyse çalışmaya çalışan bir kombinin zaman içerisinde geri dönülmez sorunlar yaratacağı da bilinmelidir. Biz Alibeyköy kombi servisi olarak kombi arızalarında, bakımlarında hizmet vermekteyiz. Kombiler konusunda uzman teknik personellere emanet edilmelidir. Bilgi dışı yapılan kombiye uygulanan her yaklaşım kalitesinden bir tık daha düşürecektir.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombi arızaları yoğun kullanımla, parça aşınmaları ile, kurulum hataları ile, kullanıcı hataları ile bakımının yapılmaması ile ilgili olarak arıza gösterir. Basit gibi görünen kurulumda yapılan tek bir hata kombiyi etkiler. Tesisatta kaçak olur, kalite kullanımdan uzak kalınır. Bir kombide tesisattan gelen suyun basıncı belirlidir. Tesisattan su sızması basınç arızası vermesine neden olur. Tesisata su ilavesi konusu mutlaka kontrollü olmalıdır.

Yanlış Kullanım

Kullanıcı hatalı yanlış kullanım kombide kalıcı arızalar demektir. Kombide yanlış kullanım olup da eğer gerekli düzeltmeler yapılmazsa kombi devreye girmez ve arızaya geçer. Mutlaka kombi servisi gerekli hale gelir. Kombi kullanımlarında yaz/kış moduna dikkat edilmelidir.

Çevresel Nedenli Kombi Arızaları

Çevresel nedenlerin başında kuşkusuz elektrik kesintileri gelir. Kesinti ile birlikte kombinin açık kalması hali elektriğin tekrar gelmesi ile kombi arızalanmasına neden olabilir. Bu durumlarda kombinin kapalı duruma getirilmesi önemli bir detaydır.

Bakım Yaptırılmaması

Bakımı yapılmayan bir kombinin sağlıklı çalışması beklenemez. Parçasının ömürlerinin uzatılması için bile bakım şarttır. Kombi temizliği, bakımı, petek temizliği, parçaların durumu kombi servisleri tarafından periyodik olarak yıllık olarak kontrolden geçmelidir.

Alibeyköy kombi servisi çerçevesinde; kombi bakımları, arıza halleri eğitimini almış olan teknik personellerimizce gerçekleşir. Yıllara dayanan tecrübemiz ve başarı hikayelerimizle kaliteli hizmetimizin içinde değişmeyen müşteri memnuniyeti anlayışımızla tanışmak için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Kombi cihazı ile profesyonel bir ekip ilgilenmelidir. Yapılan en küçük yanlış müdahale kombinizin ömründen alınması demektir. Aradığınız tecrübe, profesyonellik , hızlı ve pratik çözümler ise doğru adrestesiniz.

Alibeyköy Kombi Servisi
Scan the code
Hemen Ara