0212 643 55 95 / 0554 019 06 00     İstanbul Geneli Hizmet  

Hadımköy Kombi Servisi

Kombi Tamir

Hadımköy Kombi Servisi

Hadımköy kombi servisi olarak hizmetinizdeyiz. Her marka kombiniz firmamız Dünya Kombi Servisi tarafından onarılmaktadır.

Hadımköy Kombi Servisi

Hadımköy kombi servisi olarak, Hadımköy’de 7/24 olacak şekilde kombi hizmeti sağlamaktayız. Hizmetimizden yararlanabilmeniz için siz değerli müşterilerimizin servisimizi arayarak randevu kaydı oluşturması gerekmektedir. Oluşturulan kaydın ardından servisimiz tarafından yapılan kombi bakım ve onarım hizmeti garantili olarak yapılmaktadır. Servisimiz profesyonel kadroya ve gerekli ekip ve ekipmanlara sahiptir ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Hadımköy Vaillant Kombi Servisi

Hadımköy kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetler arasında kombilerin bakımı, onarımı ve tamiri yer almakla birlikte, aynı zamanda petek temizliği de bulunmaktadır. Peteklerde zaman içerisinde nemden dolayı pas gelişebilir. Meydana gelen pas, petek ve iç tesisat borularının dibine çöker ve bu çökme nedeniyle kombi de tıkanma ortaya çıkar.

Kombi tıkandığı zaman istenilen performansı sağlayamaz ve istenilen verim alınamaz. Bunu engellemek için petek ve kombi temizliğinin düzenli şekilde yapılması gerekir. Kombiye uygulanan bakımın ardından kombiden istenilen verimin alınması sağlanmış olur. Hadımköy kombi servisi vaillant kombilerin bakım ve onarımını başarılı şekilde sağlamaktadır. Teknik servisimiz alanında başarılı ve profesyonel kadrodan oluşmaktadır.

Vaillant kombinizin bakımı yapılırken, kombinin duman odası, yanma odası temizliği, ana eşanjar temizliği, brülör bakımı, gaz tankı kontrolü, elektrot testi, ntc sensör testleri, gaz ayarı, üç yollu vana kontrolü, pompa bakımı ve filtre temizliği titizlikle yapılmaktadır. Kombiye uygulanacak bakım işlemi, kombinizin daha iyi çalışmasına ve enerji tasarrufu sağlamasına neden olur.

Hadımköy Demirdöküm Kombi Servisi

Hadımköy kombi servisi olarak demirdöküm kombilerin bakım, onarım ve tamirini profesyonel ekibimiz ile birlikte başarılı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimiz yılların kazandırmış olduğu bilgi, tecrübe ve deneyimler neticesinde, kombinizin bakımını yaparak, kombiden alınan verimin artmasını sağlar. Aynı zamanda ise yapılan bakım sırasında, kombide olabilecek arızalar büyümeden belirlenerek çözüme kavuşturulması sağlanmış olur.

Yapılan düzenli bakım işlemleriyle Demirdöküm kombinin uzun süre sorun çıkarmadan çalışması sağlanmış olur. Müşteri memnuniyetine önem veren servisimiz tarafından yapılan bakım, siz değerli müşterilerimizin bütçesinin korunmasında katkı sağlayacaktır. Hadımköy kombi servisi tarafından yapılan bakım sayesinde gaz tüketiminde azalma meydana gelir ve bu durum da daha az fatura gelmesine yol açar.

Hadımköy Şubesi: Hadımköy Mahallesi Arnavutköy / İstanbul

Hadımköy Kombi Servisi
Scan the code
Hemen Ara