0212 643 55 95 / 0554 019 06 00     İstanbul Geneli Hizmet  

İkitelli Kombi Servisi

Kombici Telefonu

İkitelli Kombi Servisi

İkitelli kombi servisi olarak biz, kombilerde ortaya çıkan arızaları ekibimizde yer alan profesyonel kadromuzla başarılı şekilde çözümünü sağlamaktayız.

İkitelli Kombi Servisi

Çalışmayan kombilerin onarım ve tamiri için ya da kombinin düzgün çalışmasını sağlamak için düzenli olarak yaptırılması gereken bakım işlemlerinizde, servisimizi 7/24 arayarak kayıt oluşturabilirsiniz. Verdiğimiz hizmeti ve kullandığımız malzemeyi garantili olarak sunmaktayız.

İkitelli ECA Kombi Servisi

İkitelli kombi servisi olarak ECA marka kombilerinizin her türlü bakım, onarım ve tamir işlemlerini tecrübeli teknik ekibimizle çözüme kavuşturmaktayız. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir işlemlerinde gerekli olabilecek her türlü malzemeye sahiptir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, müşterimizin kayıt oluşturmasıyla birlikte en kısa süre içerisinde belirtilen adrese tam zamanında ikamet etmektedir.
Teknik ekibimizde yer almakta olan ustalarımız, işinin ehli ve son derece profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Kombiyi ısınma ve sıcak su ihtiyacını gidermek için kullanmaktayız ve kombide ortaya çıkabilecek, kombinin çalışmasını etkileyebilecek her türlü sorunu İkitelli kombi servisi olarak, başarıyla ve garantili şekilde tamirini ya da bakım işlemlerini büyük bir ustalıkla gerçekleştirmekteyiz.

Kombi bakım ve onarımı, işinin ehli tecrübeli kişiler tarafından yapılması ve kombi tamiri sırasındaysa kullanılan parça veya parçaların orijinal olması gerekmektedir. Orijinal parça kullanılmaması ve tecrübesiz kişiler tarafından kombiye müdahale edilmesi durumunda kombinin hasar alabileceği, daha büyük arızaya neden olabileceği unutulmaması gerektiğinden, kombinizin bakım ve onarımını tecrübeli kişilere yaptırmanız gerekmektedir.

İkitelli Demirdöküm Kombi Servisi

İkitelli kombi servisi olan bizler, İkitelli’de alanında profesyonelleşmiş uzman kadromuz, ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Demirdöküm kombinizin bakım ve onarım işlemleri için bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Belirtilen adreste tam zamanında yer alan teknik ekibimiz, kombinizin bakımını ya da onarım işlemlerini ustalıkla ve garantili olacak şekilde gerçekleştirmektedir.

Kombinizden yeterli verim alabilmeniz için düzenli olarak yılda bir defa bakım işleminin uygulanmasını tavsiye etmekteyiz. Kombi bakımının yanı sıra peteklerin temizliğini de akıllı robot kullanarak ilaçlı bakım işlemleri ile özenli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Demirdöküm kombiye ait arızalı parçanın tamir işlemlerinde İkitelli kombi servisi olarak orijinal yedek parça bulundurmakta ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

İkitelli Şubesi: İkitelli Mahallesi Küçükçekmece/ İstanbul

İkitelli Kombi Servisi
Scan the code
Hemen Ara