0212 643 55 95 / 0554 019 06 00     İstanbul Geneli Hizmet  

Mecidiyeköy Kombi Servisi

Kombi Parça Değişimi

Mecidiyeköy Kombi Servisi

Kombi servisi demek; yaşam alanlarının kilit cihazı olan kombilerin arızalanması halinde arıza tespiti ve tamirleri için bir araya gelen hizmet koludur.

Mecidiyeköy Kombi Servisi

Mecidiyeköy kombi servisi olarak İstanbul Mecidiyeköy semtinde kombi arızaları hizmetinde gerekli işlemleri yapmaktayız. Kombiler belirli periyotlarda bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. Böylelikle cihazın kullanım ömrü arttırılır ve çok daha sağlıklı çalışır. Bizim müşterilerimize her zaman önerimiz kombi cihazları için periyodik bakım hizmeti almalarıdır.

Mecidiyeköy’de Kombi Tamircisi

Teknik personel kombi tesisatını iç dış kontrol ederek inceleme yapar. Varsa tıkanıklık sorunlarını giderir, temizliğini yapar. Var olan birikimleri temizler. Kombide ateş alma mekanizmalarını kontrol eder, sorunsuz olarak çalıştığından emin olur. Su ısınmasını sağlayan sistemin doğru çalışıp çalışmadığını kontrol eder. Gaz ayarlarını ve yanma ayarlarını dikkatlice değerlendirir. Böylelikle periyodik bakım tamamlanmış olur.

Bilinçli bir kombi kullanıcısı, her yıl kombisinin kontrollerini yaptırır. Özellikle kış ayına girmeden kombi bakımları artı önem taşır. Peteklerin kontrolü ve bakımı kombi cihazlarının sağlıklı işlevi için son derece önemlidir. Teknik servis kontrolünden geçen kombi cihazları uzun ömürlü olur.

Mecidiyeköy En Yakın Kombi Servisi

Her zaman hizmetinde hızlıdır.  Hızlı, pratik ve kesin çözümlerle soruna odaklanır. Müşteri memnuniyeti önemli bir kıstastır. Bu nedenle de hizmetlerde bekletilme, geciktirme yaşatılmaz. Zaman en iyi şekilde kullanılır.

Her zaman ekonomik anlamda bir fiyat yaklaşımı gösterir. Arıza ya da bakım sonrasında çıkan masraflarda en uygun fiyatı vermeye çalışır. Sektör çerçevesinde ekonomik fiyat açısından önceliklidir.

Her zaman sektörde güvenilirdir. Güven vermek ve güven kazanmak değişmeyen kriterlerimizdir. Hiçbir zaman müşterisinin güvenini suistimal etmez.

Her zaman garantili hizmet verir. Yaptığı her işte garanti imzasını atar. Parça değiştirmeler olsun, işçilik olsun, teknik personeli olsun her detay garanti kapsamında ve profesyoneldir.

Her zaman memnuniyet kapsamındadır. Mecidiyeköy kombi servisi müşterisini deyim yerindeyse el üstünde tutar. Kesin çözümler ve her zaman kalıcı sonuçlarla hizmet verir. Kesintisiz hizmeti 7 gün 24 saattir.

Mecidiyeköy kombi servisi olarak cihazlarınızı kaliteli ve sağlıklı kullanmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Mecidiyeköy Şubesi: Mecidiyeköy Mahallesi Şişli/ İstanbul

Mecidiyeköy Kombi Servisi
Scan the code
Hemen Ara