0212 643 55 95 / 0554 019 06 00     İstanbul Geneli Hizmet  

Şirinevler Kombi Servisi

Kombi Tamir

Şirinevler Kombi Servisi

Kombiler elektronik cihazlar içerisinde akıllı cihazlar kategorisinde değerlendirilir. Kombide yaşanabilecek en küçük bir bozukluk tüm cihaza hükmederek zarar görmesini sağlar.

Şirinevler Kombi Servisi

Her türlü kombi arıza bozukluğu kombi servisi ile irtibat demektir ki; Şirinevler kombi servisi olarak özenli, profesyonel ve deneyimli  destek kapsamında yanınızdayız. Bizim her zaman için müşterimize önerimiz yılda bir kez yapılacak olan kombi bakımıdır. Böylelikle cihaz çok daha uzun yıllar boyu kullanıma açık olacaktır.

Kombi Bakımı Yapılması İçin Nedenler

  • Bir kombi servisi kapsamında yapılan yıllık bakımda güvenlik sağlanır. Bakımı yapılmayan bir kombiden gaz sızıntısı yaşanabilir ki bu durumun sonucu ölümdür. Kombi doğru çalışmıyorsa alev rengi turuncuya kaçıyorsa mutlaka kontrolden geçirilmelidir.
  • Bir kombi uzun yıllar boyu çalışabilme gücüne sahip olsa da geçen yıllarda cihaz yaşlanarak verimi düşer hale gelir. Bu da evin daha az ısınması demektir. Yıllık bakımda bu durum belirlenerek verimlilik payı yükseltilebilir.
  • Kombilerde yaşanan en küçük arıza bile kombi servisi kapsamında değerlendirilmelidir. Bir parçanın bozulması bile cihazın olumsuz etkilenmesine neden olur.

Şirinevler kombi servisi olarak kombi arızalarınızda, bakımlarında yanınızda olacağımız gibi petek temizliğinin de kombinin sağlıklı çalışmasında etkili olduğunu belirtmek isteriz. Zira petek temizliği demek sadece petek üzerinde yapılan işlemler değil, borular içerisindeki atık ya da kireçlenmeleri de temizlemek demektir. Yapılan her detaylı temizlik cihazın çok daha kaliteli bir hizmet vermesini sağlar.

Şirinevler Kombi Tamircisi

Şirinevler kombi servisi olarak petek temizliği hizmetimizde evinize gelen uzman ekibimiz öncelikli olarak tesisatı inceleyerek arızalı bölgeyi tanımlar, sorun varsa onarır. Daha sonra peteklerin temizliği için öncelikli olarak üst borular dikkate alınır. Daha sonra alt borular elden geçirilerek işlem sonlandırılır. Kombi arızalarında peteklerin kirliliği öncelikli olan sebepler arasındadır. Petek temizliği hizmetimiz en fazla 2 saatlik bir işlemdir. Malzemelerimiz ve ekipmanlarımız ile kombinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlamaktayız.

Şirinevler kombi servisi arıza tespitini direkt olarak kombi başında yapar, sorun parçada ise müşteri bilgilendirerek gerekli değişikliğe gidilir. Kaliteli ve garantili parçalar kullanılarak var olan sorun giderilir ve yeni sorunlara engel olmak amaçlı tedbirler alınır. Her zaman önerimiz kombi bakımlarını, temizliklerini özellikle kış aylarına girmeden yaptırılması yönündedir. Biz uzman ekibimizle, profesyonel kadromuzla sektördeki çalışmalarımız bilfiil sürmektedir. En kaliteli, en tecrübeli bir ekipten hizmet almak isterseniz yakınınızdayız

Şirinevler Şubesi: Şirinevler Mahallesi Bahçelievler/ İstanbul

Şirinevler Kombi Servisi
Scan the code
Hemen Ara